Posledné tri dni ostávajú na prihlasovanie súťažiacich v rámci úvodného podujatia AZ Car Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu na Pezinskej Babe.
Napriek tomu už zoznam prihlásených hlása viac ako päťdesiat prihlásených jazdcov, pričom medzi nimi figuruje už takmer kompletná špička zo Slovenska, Poľska, ale aj Rakúska, Českej republiky, či Maďarska.

Ak sa pozrieme na slovenských jazdcov, medzi nimi síce ešte stále chýba prihláška dvojnásobného absolútneho jazdca Věroslava Cvrčka, ktorá pevne veríme, že ešte v najbližších hodinách dorazí, no prvý vicemajster Igor Drotár, ale aj druhý vicemajster Martin Juhás už v zozname prihlásených figurujú. Rovnako v zozname prihlásených figuruje aj množstvo ďalších slovenských jazdcov.

V prípade Poliakov, tých čaká už druhé podujatie tohtoročnej kopciarskej sezóny. A o najrýchlejších jazdcov tu rovnako nie je núdza. Nechýba minuloročný absolútny majster Szymon Lukaszcyk, ale ani prvý vicemajster Andrzej Szepieniec, či druhý vicemajster Dubai.

Českých jazdcov na TODOS Cena Slovenska 2020 zatiaľ v zozname prihlásených zastupujú slovenským fanúšikom dobre známi Jirka Ošmera, ale aj Miloš Zmeškal a ďalší.

Od našich juhozápadných susedov, čiže z Rakúska na Pezinskú babu zavíta Hermann Waldy junior a Josef Tarmann, no a z Maďarska sa prihlásila dvojica Jószef Tóth, Róbert Ozsvári jazdiaci na vozidlách Lada VFTS.

Tak ako sme na začiatku spomínali, zoznam prihlásených ešte vonkoncom nie je úplný. Prihlasovanie totiž končí až 31.8.2020 presne o polnoci a ako už býva zvykom, najviac prihlášok organizátor očakáva v posledných hodinách pred uzávierkou. Veríme, že ich bude ešte mnoho.

Miro Majláth
tlačový tajomník
TODOS Cena Slovenska 2020


0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *