Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2020 sa už pomaly chystajú ku svojmu štartu. Samozrejme v kalendári SAMŠ nebude chýbať ani legendárna Pezinská Baba.
Pandémia COVID-19 pribrzdila množstvo aktivít na celom svete. Samozrejme sem patril aj motoristický šport a slovenský kopcový šampionát. Ten sa konečne začína postupne prebúdzať k životu. Spolu s tým aj podujatie TODOS Cena Slovenska 2020, ktoré odštartuje v dňoch 5.- 6.9.2020 na Pezinskej Babe.


Viac o prípravách nám prezradil Predseda organizačného výboru, Tomáš Liedl: „Musím povedať, že pandémia poriadne zaskočila aj nás, organizátorov motoristických podujatí. Zdá sa však, že už začína svitať na lepšie časy a Slovenská asociácia motoristického športu zverejnila upravený kopcový kalendár. Ten obsahuje aj naše podujatie, ktoré sa rovnako ako v minulom roku predstaví pod názvom TODOS Cena Slovenska v dňoch 5.- 6.9.2020. Prípravy už fungujú naplno a ja by som aj touto cestou chcel poďakovať hlavnému partnerovi podujatia, spoločnosti TODOS za podporu v týchto nie ľahkých časoch. Dnes už vieme, že na Pezinskej Babe sa predstaví hneď niekoľko majstrovstiev, keď popri Majstrovstvách Slovenska súdobých, ale aj historických vozidiel, sa predstavia aj Rakúske majstrovstvá. Ak k tomu všetkému pripočítame Slovenský kopcový pohár, či Slovenskú trofej historikov v jazde pravidelnosti, verím tomu, že na Pezinskej Babe sa bude na čo pozerať. Ako som už povedal, prípravy pokračujú naplno, takže 5.- 6.9.2020 sa určite uvidíme.“

Miro Majláth
tlačový tajomník TODOS Cena Slovenska 2020


0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *