Časový harmonogram pri jednotlivých motoristických podujatiach treba dodržiavať. A ten na TODOS Cena Slovakia 2019 hovorí, že do ukončenia prihlasovania ostáva posledných deväť dní.

Nádherné slnečné a nesmierne teplé počasie, ktoré v tomto roku vládne na Slovensku, láka skôr k vode ako k rozpálenému asfaltu, skôr do plaviek ako do nehorľavého spodného prádla, či kombinézy. Okrem vody a slnka niektorých lákajú aj ďalšie dve kolá Majstrovstiev Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu, ktoré sa budú konať počas nadchádzajúceho víkendu na Morave, v Ústí nad Orlicí. Nasledujúce podujatie, čiže TODOS Cena Slovenska 2019 štartuje síce až počas prvého septembrového víkendu, prihlasovanie pre súťažiacich končí už o deväť dní, čiže 27.8.2019 presne o polnoci.

Pre tých, ktorí by azda nevedeli kde hľadať aktuálne informácie o podujatí pripomíname web stránku organizátora, čiže www.astpresskam.sk. Prihlasovať sa záujemci o účasť na pretekoch môžu na adrese http://www.sams-asn.sk/prihlaska3.php.

Podujatie TODOS Cena Slovenska 2019 odštartuje na Pezinskej Babe v dňoch 6.- 8.9.2019. Na legendárnej trati budú mať diváci možnosť sledovať účastníkov seriálu Majstrovstvá pretekov automobilov do vrchu 2019, ale aj Majstrovstiev Slovenska v pretekoch historických automobilov do vrchu, Slovenského kopcového pohára, Slovenskej trofeje pretekov automobilov do vrchu pravidelnosti a voľných pretekov.

Miro Majláth
tlačový tajomník TODOS Cena Slovenska 2019


0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *